کیهان/۱۳۵۷/۱۰/۱۶/اهالی رامسر زمینهای اردوگاه ساحلی را بین خود تقسیم کردند

از ویکی‌نبشته
پرش به ناوبری پرش به جستجو

اهالی رامسر زمینهای اردوگاه ساحلی را بین خود تقسیم کردند

رامسر ـ ۱۱ دی‌ماه ـ از ۵ دیماه به این طرف کلیه بانکها غیر از بانک ملی در رامسر مورد حمله قرار گرفت و اسناد و مدارک آنها به آتش کشیده شد. از روز شنبه ۹ دیماه واژه ناخوانا شبها جوانان در خیابانها کشیک میدهند. مردم اراضی کنار دریا را که متعلق به افراد بانفوذ بود به تصرف درآوردند. اردوگاه شماره ۴ امور تربیتی را که در حدود ۳۰ هکتار است مردم تصرف کردند بین خود تقسیم نمودند. در ۶ روز اخیر هر روز تظاهرات و راهپیمائی در رامسر براه افتاده است.

کتالم ـ در کتالم راهپیمائی در ۵ روز اخیر انجام شده است. عده‌ای به شهرداری حمله کردند و اوراق و اسناد آنرا به آتش کشیدند.

شهسوارـ طی دو ماه گذشته تظاهرات و راهپیمائی در شهسوار انجام شد ولی هیچگونه تلفات و خسارات مالی ببار نیاورد. نیمه شب دوم دیماه سینما کاپری شهسوار به آتش کشیده شد.

نوشهرـ در نوشهر از ۵ دیماه به اینطرف تظاهرات عظیمی براه افتاد. در این مدت کلیه بانکها بجز بانک ملی به آتش کشیده شد. دادگستری نوشهر نیز به آتش کشیده شد. اتومبیل پست و تلگراف نیز آتش زده شد.

PD-icon.svg این اثر در ایران، کشوری که برای اولین بار در آنجا منتشر شده است، در مالکیت عمومی قرار دارد. همچنین در ایالات متحده هم طبق بخشنامه 38a دفتر حق تکثیر ایالات متحده در مالکیت عمومی قرار دارد.
در مورد اشخاص حقیقی این بدین معنا است که مؤلف این اثر قبل از ۳۱ مرداد ۱۳۵۹ درگذشته یا اینکه از تاریخ مرگش بیش از ۵۰ سال گذشته است. در مورد اشخاص حقوقی نیز نشان دهنده این است از تاریخ اولین انتشار اثر بیش از ۳۰ سال گذشته است.
Flag of Iran.svg