پیام تبریک علی مطهری به حسن روحانی

از ویکی‌نبشته
پرش به ناوبری پرش به جستجو

علی مطهری، فرزند مرتضی مطهری و نماینده وقت مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، طی بیانیه‌ای پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۹۲ را تبریک گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم

۲۴ خرداد سال ۱۳۹۲ نقطهٔ عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران خواهد بود. در این روز مردم ایران رشد اجتماعی و سیاسی خود را که در طول ۳۴ سال در کوره حوادث انقلاب اسلامی کسب کرده‌اند به نمایش گذاشتند، از یک سو با مشارکت بالای خود در انتخابات ریاست جمهوری حماسه سیاسی را محقق و غربیهای زیاده‌خواه را ناامید کردند و از سوی دیگر با گزینش گفتمان اعتدال، خطر افراط‌گرایی را که آرمانهای انقلاب اسلامی را در معرض خطر قرار داده بود، دفع نمودند.

نوع انتخاب مردم با توجه به سیر حوادث چهار سال گذشته بسیار معنی‌دار بود و پیام روشنی داشت که در فرصت مناسب باید به آن پرداخت. بدون شک پیروز این انتخابات، مردم ایران و نظام جمهوری اسلامی هستند. این پیروزی را به مردم رشید ایران، رهبر گرانقدر و جناب حجت الاسلام آقای دکتر حسن روحانی تبریک عرض می‌کنم. امیدوارم ایشان در دولت خود از رقبای خود در این انتخابات استفاده نمایند و کابینه دولت یازدهم مرکب از اصول‌گرایان معتدل و اصلاح‌طلبان معتدل و مظهر اعتدال و تدبیر باشد.

والسلام


منابع[ویرایش]