ویکی‌نبشته:نظرخواهی/افزودن دسترسی گشت خودکار

از ویکی‌نبشته
پرش به ناوبری پرش به جستجو
بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

این درخواست با توجه به آرا شرکت‌کنندگان به اجماع رسیده است.

با درود

همان‌طور که دوستان گرامی در جریان هستند، تمام پروژه‌های بنیاد ویکی‌مدیا هر کدام به نحوی، محتوایی را در خود گنجانده‌اند که برای تثبیت و حفاظت این محتوا امکاناتی به وجود آمده‌اند تا متون این پروژه‌ها را همواره موثق و صحیح نگهداری کند.

حال ویکی‌نبشته نیز یکی از آن پروژه‌هایی است که به دلیل قرار گرفتن مقالات، اشعار، نثرها و کتاب‌ها و …، نام کتابخانهٔ دیجیتال را به خود گرفته و باید به طرایقی از توجه بیشتری برخوردار باشد که این نیاز را اولا توجه دوستان در صورت بروز مشکلات احتمالی و ثانیاً دسترسی‌های لازم بر طرف می‌سازند.

یک از این دسترسی‌ها «گشت خودکار» است و همان‌طور که می‌دانید کاربرانی که گشت خودکار اشته باشند، مقاله هایشان به صورت خودکار گشت می‌خورد و این موضوع در ۹۹ درصد مواقع به این معناست که دیگر احتیاجی نیست مقالات کاربر گشت خودکار را بازدید کرد و این اطمینان را می‌دهد که مشکلی ندارد.

  • دسترسی گشت زن: معمولاً ممکن است این بحث پیش بیاید که دسترسی گشت خودکار با گشت زن با هم است! برای پاسخ به این بحث باید عرض کنم که به علت یک سری مسائل فنی، احتمالاً در حال حاضر دسترسی گشت زن را نمی‌دهند که قطعاً اگر بود بسیار عالی تر می‌شد و این امکان به وجود می آمد که ویرایش انجام شده در مقالات هم را به عنوان گشت خورده علامت زد.

خوشبختانه قبلاً نظرخواهی افزودن دسترسی واگردان با موفقیت انجام شد و حال از دوستان گرامی تقاضا دارم در این پروسه نیز رای و نظرات خود را بیان کنند. موفق باشید

موافق[ویرایش]

  1. Symbol support vote.svg موافق به عنوان پیشنهاد دهنده -- مهدی بحث ۲۰ مهر ۱۳۹۶_ ‏۱۲ اکتبر ۲۰۱۷، ساعت ۰۶:۲۸ (UTC)
  2. Symbol support vote.svg موافقHootandolati (بحث) ‏۱۵ اکتبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۸:۱۳ (UTC)
  3. Symbol support vote.svg موافق نبشته بر خلاف انتظارم چندان متروک نیست، نیاز می‌شود. ‎محمدحسین ‏۱۹ اکتبر ۲۰۱۷، ساعت ۰۶:۱۲ (UTC)
  4. Symbol support vote.svg موافق--Dandamayev (بحث) ‏۲۰ ژانویهٔ ۲۰۱۸، ساعت ۰۸:۰۷ (UTC)
  5. Symbol support vote.svg موافق-- به نظر من نیاز این پروژه نیازمند این دسترسی است.Sharaky (بحث) ‏۲۵ ژانویهٔ ۲۰۱۸، ساعت ۲۱:۱۲ (UTC)
با توجه به گذشت نزدیک به 3 ماه این پیشنهاد نیاز به جمع بندی دارد و نظر دوستان موافق است Hootandolati (بحث) ‏۲۶ ژانویهٔ ۲۰۱۸، ساعت ۲۱:۲۷ (UTC)

مخالف[ویرایش]

ممتنع[ویرایش]

نظر[ویرایش]