ویکی‌نبشته:برچسب‌های حق تکثیر

از ویکی‌نبشته
پرش به ناوبری پرش به جستجو

بدون حق تکثیر[ویرایش]

{{مالکیت عمومی}}

Public domain این پرونده یا توسط دارندهٔ حق تکثیر آن در مالکیت عمومی انتشار یافته، یا زمان حق تکثیرش به پایان رسیده و یا فاقد شرایط لازم حق تکثیر بوده‌ است. این مربوط به تمام جهان می‌شود.

{{نگاره قدیمی}}

Public domain
'این نگاره هم‌اکنون در مالکیت عمومی قرار دارد چرا که شرایط حق تکثیر آن در ایران منقضی شده است. بر مبنای «قانون ملی حمایت از مولفان، مصنفان و هنرمندان» که در تاریخ ۱۱ دی ۱۳۴۸ (برابر با اول ژانویهٔ ۱۹۷۰) به تصویب رسیده و در روزنامهٔ رسمی شمارهٔ ۷۲۸۸ به تاریخ ۲۱ بهمن ۱۳۴۸ (برابر با اول فوریه ۱۹۷۰) به چاپ رسیده است، حق تکثیر عکس‌ها و فیلم‌ها از تاریخ انتشار یا ارائهٔ آنها به مدت ۳۰ سال پابرجا خواهد بود و حق تکثیر دیگر تصاویر تا ۳۰ سال پس از مرگ آفرینندهٔ آنها پابرجاست.


حق تکثیر محدود[ویرایش]

{{مجوز گنو}}

GFDL

اجازهٔ کُپی، پخش و/یا تغییر این سند تحت شرایط w:fa:مجوز مستندات آزاد گنو (GFDL) داده شده است. نسخهٔ 1.2 و یا هر نسخهٔ جدیدتر که توسط بنیاد نرم‌افزار آزاد منتشر شده، بدون بخش‌های نامعتبر، بدون نوشتارهای روی جلد و بدون نوشتارهای پشت جلد

رجوع شود به تکذیب‌نامه‌ها


{{مجوز گنو-خود}}

GFDL

اینجانب، ایجادکنندهٔ این اثر، بدین وسیله اجازهٔ کُپی، پخش و/یا تغییر این سند را تحت شرایط w:fa:مجوز مستندات آزاد گنو (GFDL) نسخهٔ 1.2 و یا هر نسخهٔ جدیدتر که توسط بنیاد نرم‌افزار آزاد منتشر شده، بدون بخش‌های نامعتبر، بدون نوشتارهای روی جلد و بدون نوشتارهای پشت جلد می‌دهم.

رجوع شود به تکذیب‌نامه‌ها

دارای حق تکثیر[ویرایش]

{{منصفانه}}:

{{منصفانه|موضوع|صاحب}}

Copyrighted این پرونده دارای حق نشر است.

این نگاره/پرونده از صاحب دارای حق نشر است و گمان می‌رود صاحب آن {{{2}}} باشد. احتمالاً استفاده از آن در اندازه کنونی مصداق حالت استفادهٔ منصفانه است، به شرطی که:

  • برای شناساندن و نقد به کار رفته باشد.
  • در ویکی‌نبشته فارسی که در ایالات متحده آمریکا میزبانی می‌شود استفاده شود.